Aktualności

  • Drugi tunel znaleziony na stadionie [wideo]

Nie jeden a dwa tunele zostały odkryte w ostatnich dniach na terenie budowy Stadionu Miejskiego - poinformowało oficjalnie Miasto Szczecin.


Kolejny tunel został odkryty w czwartek późnym popołudniem. Nowe znalezisko znajduje się w trybunie zachodniej (na łuku) i biegnie w kierunku południowo-wschodnim. Obiekt jest dłuższy niż pierwszy tunel. Ma długość około 120 metrów.

Po dokonaniu przeglądu obu tuneli, stwierdzono że musiały zostać wybudowane w latach 1943-1944, z przeznaczeniem jako schrony dla ludności cywilnej. Obiekty są analogicznie wykonane jak większość tego typu obiektów na terenie Szczecina – konstrukcja żelbetowa prefabrykowana. Zostały opuszczone w trakcie ich wykonywania.

Prace na terenie inwestycji są kontynuowane.

Teraz w LVBET pakiet powitalny o wartości 1500 zł i freebet za 20 zł! SPRAWDŹ!

 

Superbet

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7721

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.