Aktualności

  • Kibice podziękowali Kamilowi Drygasowi [WIDEO+FOTO]

Transfer Kamila Drygasa do Miedzi Legnica przebiegał błyskawicznie i wcześniej nie było okazji podziękować piłkarzowi za czas spędzony w Szczecinie. Aż do dziś.


Korzystając z krótkiej wizyty Kamila Drygasa w domu w Szczecinie pomiędzy meczami Miedzi Legnica, postanowiliśmy zrobić piłkarzowi małą niespodziankę. Delegacja kibiców Dumy Pomorza stawiła się pod domem piłkarza i głośnym dopingiem wywołała do wyjścia na balkon.

Kamil Drygas nie potrafił ukryć emocji i wzruszenia najpierw na balkonie, a następnie gdy zszedł do kibiców.

- Dziękuję Wam za to. Nie spodziewałem się. To był wspaniały czas. Wiem, że czekacie na wielki sukces Pogoni. Szkoda, że nie mogłem bardziej tego spełnić i mocniej pomóc wam w tym. Raz jeszcze bardzo Wam dziękuję, czułem się tu wspaniale - mówił wzruszony zawodnik.

Zawodnik otrzymał od Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" pamiątkową tabliczkę z podziękowaniami.

Drygi! Pamiętaj, że jesteś Portowcem!

ZDJĘCIA OD GOSI ELMERYCH

20220205-IMG-4794

20220205-IMG-4798

20220205-IMG-4807

20220205-IMG-4828

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: fot. Gosia Elmerych
Wyświetleń: 3610

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...