Aktualności

  • Portowcy z kibicami na Odrze i na bulwarach [wideo]

W niedzielę byliśmy świadkami pierwszej odsłony wakacji z Pogonią. Zawodnicy Dumy Pomorza spotkali się ze swoimi fanami na bulwarach.


Jeszcze wcześniej zorganizowano specjalny rejs po Odrze. Aby wejść na statek Joanna trzeba było mieć jednak zaświadczenie o oddaniu krwi dla Grzegorza Hatylaka, dziennikarza i byłego pracownika Pogoni.

Kulminacja spotkania miała jednak miejsce przy urokliwej kawiarni znanej z koszy plażowych - Bulwary Cafe. Tam zawodnicy wpadli w ręce fanów na długi czas. Kazimierz Moskal, Maciej Musiał, Kamil Drygas, Mateusz Matras, Dawid Kudła, Jakub Słowik, Spas Delev, David Niepsuj, Adam Gyurcso i Ricardo Nunes rozdali setki autografów na specjalnych kartach przygotowanych przez klub. Dodatkowo podpisywali wszystko co wpadło fanom w ręce, nawet buty.

Spotkanie na Bulwarach przyciągnęło mniej fanów niż rok temu, jednak ci, którzy przyszli z pewnością nie narzekali. A jak było? Zobaczycie na naszym materiale wideo poniżej!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4089

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...