Bez wielkich wzmocnień z pierwszej drużyny rezerwy Pogoni Szczecin rozpoczęły sezon 2025/2026 w rozgrywkach 3. ligi i poradziły sobie świetnie. Drużyna Pawła Crettiego wygrała z imienniczką z Nowych Skalmierzyc 4:1 i zapisała na swoim koncie pierwsze trzy punkty.
1. kolejka Betclic 3. ligi
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce 4:1 (3:1)
1:0 Bąk 8'
2:0 Stanowski 14'
3:0 Ława 21'
3:1 Mikulski 38'
4:1 Osowski 70'
Pogoń II (skład wyjściowy): Bochniarz - Baj, Jakubowski, Lisowski, Zawadzki - Broniewski, Ława, Wojciechowski, Rojek, Bąk - Stanowski
rezerwowi: Pesković, Kuśmierczyk, Osowski, Kurzydłowski, Berkowski, Pawłowski, Osowski, Waligóra, Bartkowiak
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Trwa ładowanie komentarzy...