Aktualności

  • Frączczak, Zwoliński, Murawski - supertrójca z Pogoni

Gdyby zadać pytanie:  Kogo wyróżnić za mecz ze Śląskiem? Najbardziej uczciwa, właściwa i przy okazji… najszczęśliwsza dla kibiców Pogoni odpowiedź byłaby: „Wszystkich!”. Mimo wszystko, kogoś trzeba. Na największe uznanie zasługują Rafał Murawski, Adam Frączczak i Łukasz Zwoliński. Ta trójka już drugi mecz ciągnie zespół do zwycięstwa.


Sytuacja kolejny raz się powtarza. Pogoń w sparingach przegrywa żeby za chwile wypalić w lidze. Dlaczego tak jest? Pewnie wszyscy się zastanawiamy. Adam Frączczak dość rozbrajająco rozmyśla: „Może to kwestia przyzwyczajenia?” Za chwilę dodaje: „Mogę przegrywać wszystkie sparingi jeśli tak mamy grać w lidze”. Drodzy czytelnicy, trzymajmy już teraz kciuki żeby Portowcy przegrali wszystkie mecze kontrolne w przerwie między sezonami.

Drugi… taki Zwoliński… na pytanie czy specjalnie czekają z bramkami do końcówki połowy czy meczu stwierdził wprost: „Lubimy dać kibicom dreszczyk emocji!”. Fantastycznie przywitany przez publikę w Szczecinie zadedykował swojego gola kibicom, a zapytany o odczucia przy skandowanym, przez kilka tysięcy osób, swoim nazwisku i hasłach: „Witamy w domu”, odpowiedział najszczerszym możliwym uśmiechem i wymownym, krótkim stwierdzeniem: „Czułem się wspaniale”.

 

Rafał Murawski – lider środka pola, zaliczył drugą asystę w drugim meczu. Adam Frączczak strzelił już dwa gole i tylko dzisiaj dołożył 3 asysty. Zwoliński też już ma 2 gole na koncie… to bardzo fajne uczucie, kiedy pisze się tekst przepełniony pozytywnymi emocjami, nawiązujący do niemalże bezbłędnej gry, a w którym ani razu nie przewijają się nazwiska: „Akahoshi” i „Robak”. To chyba znaczy, że istnieje Pogoń bez, do niedawna, jej głównych aktorów. Pierwszoplanowe role przejmują inni.

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 2393

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...