Aktualności

  • Adam Frączczak: Tomek daje wskazówki

- Coś tam podpowiada i zobaczymy na ile jego wskazówki się przydadzą - mówi przed meczem z uśmiechem na twarzy Adam Frączczak, o podpowiedziach Tomka Lisowskiego dotyczących gry Korony Kielce. Rozmawiał Daniel Trzepacz.


Powiedzieć o Twoich dwóch ostatnich meczach, że były dobre to za mało. Trzeci będzie podobny?

- Będzie to bardzo ciężki mecz. Korona po dwóch przegranych spotkaniach będzie bardzo zmotywowana. Mam nadzieję, że przywieziemy trzy punkty mimo to.

W pierwszym meczu zagrałeś jako napastnik, w drugim jako pomocnik. Gdzie zobaczymy Ciebie teraz?

- <śmiech> Trzeba o to zapytać trenera. Składu jeszcze nam nie podał więc ciężko stwierdzić gdzie tym razem przyjdzie mi zagrać.

Korona to zespół, który chyba Wam leży. W Szczecinie wyrwaliście im zwycięstwo mimo gry w dziesiątkę a w Kielcach wywalczyliście cenny punkt mimo tego, że przegrywaliście...

- Tak jak powiedziałem wcześniej będzie tam bardzo ciężko. Mamy spory optymizm i liczymy, że wrócimy z trzema punktami ale pamiętać trzeba, że nie jest to łatwy ani przyjemny rywal. Dużo biegają i mocno walczą na boisku. Mają za sobą słabszy start i przed własną publicznością będą chcieli coś udowodnić sobie i kibicom. Jesteśmy gotowi na mecz walki na każdym metrze boiska.

Tomek Lisowski podpowiada w szatni jak powinniście zagrać przeciwko Koronie?

- <śmiech> Jasne! Coś tam podpowiada i zobaczymy na ile jego wskazówki się przydadzą. W Koronie jest nowy trener i nie wiadomo czy styl i pomysł na grę nie zmienił się tam całkowicie. Do samego meczu podejdziemy przygotowani bo dokonamy dokładnej analizy.

W ostatnich meczach oglądaliśmy Twoje bramki, asysty... Czego życzyć Ci na ten mecz?

- Zdrowia w pierwszej kolejności! Wtedy mam nadzieję ta dobra dyspozycja będzie trwała jak najdłużej.

W takim razie życzymy Ci tego zdrowia!

- Dzięki!

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2107

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...