Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się 10. kolejka Futsal Ekstraklasy. 29 listopada przyjeżdża do Szczecina zespół F.C. Toruń, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do najwyższej klasy rozrywkowej. Beniaminek z Torunia radzi sobie doskonale i zajmuje w tabeli wysokie 5. miejsce, depcząc po piętach Portowcom. To będzie wyjątkowy mecz, pełen emocji,  wielkiego zaangażowania ze strony oby drużyn i walki za 6 punktów


Po jednej stronie ekipa Łukasza Żebrowskiego, który otwarcie zapowiada walkę o zwycięstwo a po przeciwnej stronie jeden z najlepszych trenerów w polskiej lidze futsalu Klaudiusz Hirsch. W kadrze zespołu z Torunia znajdują się dwaj świeżo powołani reprezentanci kraju na eliminacje do mistrzostw świata w Kolumbii Marcin Mikołajewicz i Michał Wojciechowski. Popularny Miki to doskonale znany szczecińskim kibicom zawodnik futsalu, z 12 bramkami na koncie przewodzi stawce strzelców obecnych rozgrywek. W sezonie 2014/15 reprezentował barwy naszego klubu walnie przyczyniając się do zdobycie tytułu wicemistrza Polski. Dodajmy jeszcze, ze bramki torunian broni kolejny były zawodnik naszej drużyny Nicolae Neagu.
 
W tym sezonie jeszcze żaden zespół nie wywiózł cennych 3 punktów z naszego miasta i oby twierdza Szczecin, po niedzielnym pojedynku nadal była niepokonana.
 
Kibiców zapraszamy do Azoty Areny już o godz. 12.30. Przed meczem z Football Club Toruń będzie miała miejsce premiera filmu „Szczecin jest w moim sercu”. Autorem tego dokumentu, poświęconego koszykarzowi Maciejowi Majcherkowi, jest spiker „zero-czwórki”, czyli Adam Wosik. Bramy Azoty Areny, dla kibiców, otworzymy już o godzinie 12.00. Warto, wiec już dziś zaplanować sobie niedzielne popołudnie, gdyż wrażeń sportowych w tym dniu zwyczajne nie zabraknie.
 
Nie zapominamy o najmłodszych. Wata cukrowa, mini boisko Socatots,  zamek dmuchany i inne niespodzianki czekają  już od godz. 13.00. Jesteśmy przekonani, że będzie to doskonały czas do wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodziców, a piłkarze Pogoni zagwarantują emocje na parkiecie.
 
Wszystkie atrakcje są bezpłatne.
 
Przed meczem pokaz tanecznych umiejętności zaprezentuje zespół Rytmix, który specjalizuje się w tańcu nowoczesnym, a na swoim koncie ma liczne sukcesy w konkursach tanecznych na terenie całego kraju.
 
Bezpłatny wstęp dla wszystkich osób do 18 lat niech będzie zachętą do wyjścia i wspólnego, aktywnego wypoczynku.
 
Serdecznie zapraszamy licząc na gorący doping.
 
Pogoń 04 Szczecin - F.C.Toruń 29 listopada (niedziela)
godz. 12.30 premiera filmu
godz. 13.00 początek atrakcji dla najmłodszych
godz. 14.00 początek meczu
AZOTY ARENA ul. Szafera 3/5/7
 
DZIECI I MŁODZIEŻ DO LAT 18 WSTĘP BEZPŁATNY
 
POZOSTAŁE OSOBY 6 PLN
 
Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony www.abilet.pl oraz w punktach sprzedaży:

• Szczecin Greland-Tour Aleja Wojska Polskiego 14
• Szczecin 1000 Miast biuro podróży (PKS) pl. Grodnicki 1 
• Szczecin Optyk Trendy ul. Krzywoustego 60/2 
• Szczecin Optyk Trendy CH Helios ul. Rydla 50 
• Police A.T. Urszula Górzyńska ul. Grzybowa 2c

lub bezpośrednio w kasie w dniu meczu od godz. 12.00.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń 04 Szczecin
Wyświetleń: 1592

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...