Aktualności

- Mecz był w dobrym, żywym tempie. Nikogo nie zadawalał remis, choć taki wynik właśnie padł. Mieliśmy dobre momenty i walczyliśmy o trzy punkty - powiedział po meczu Czesław Michniewicz. Poniżej pomeczowe wypowiedzi trenerów.


Czesław Michniewicz, trener Pogoni: Mecz był w dobrym, żywym tempie. Nikogo nie zadawalał remis, choć taki wynik właśnie padł. Mieliśmy dobre momenty i walczyliśmy o trzy punkty. Mieliśmy trochę szczęścia, bo piłka trafiła w słupek po jednej z akcji Śląska. Mecz bez bramek, ale mógł się podobać. To niestety nasz trzeci kolejny mecz bez strzelonej bramki. Od spotkania z Legią Warszawa w każdym kolejnym meczu stwarzamy więcej okazji bramkowych. W spotkaniu ze Śląskiem były fajne momenty i mieliśmy sporo składnych akcji. Niestety wszystko kończyło się w okolicach pola karnego rywala. Być może wkradała się nerwowość i niedokładność. Ostatnio nie wygrywaliśmy my, ale nie wygrywał też Śląsk. Na pewno ten remis nikogo nie zadawalał. Myślimy już o kolejnym meczu, bo w środę gramy z Lechią Gdańsk.

Tadeusz Pawłowski, trener Śląska: Był to wyrównany mecz. Bardzo chcieliśmy wygrać. Pogoń mogła nas skontrować kilka razy. My też mieliśmy swoje sytuacje, najlepszą w 31. minucie. Mieliśmy 7 celnych strzałów, a 16 łącznie. Nie udało nam się wygrać. Remis jest zasłużony, bo nikt nie przeważał na tyle, aby wygrać. 

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1437

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...