Aktualności

Kolejną porażką zakończył się dzisiejszy mecz rezerw Pogoni Szczecin z Gryfem Wejherowo. Podopieczni trenera Adama Gołubowskiego stracili aż 5 bramek, a zdobyli tylko 2. 


Wynik spotkania w 10. minucie otworzył Krzysztof Wicki, który na raty pokonał Adriana Hengera w bramce granatowo-bordowych. Jedenaście minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisał się Gicewicz, który nie miał problemów z wykończeniem akcji. W 34. minucie po zamieszaniu w polu karnym wynik na 3:0 podwyższył Rzepa. Na przerwę rezerwy Pogoni Szczecin schodziły przegrywając trzema bramkami.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części meczu czwartego gola zdobył Rzepa, który musiał tylko dostawić nogę. Na 5:0 w 72. minucie podwyższył Wicki. Zawodnik z Wejherowa popisał się fantastycznym uderzeniem. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się katastrofalnym wynikiem gola dla Portowców zdobył Andrzej Kotłowski. Zawodnik z kadry I zespołu Pogoni skutecznie wykorzystał rzut karny. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył wprowadzony na boisko w drugiej połowie Daniel Jałoszyński. 

Podopieczni trenera Adama Gołubowskiego zajmują przedostatnie miejsce w tabeli III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej. W 13 spotkaniach tylko 2 mecze zakończyły się zwycięstwem, w 3 spotkaniach rezerwiści podzielili się punktami, a w 8 schodzili z boiska pokonani. Może w drużynie przydałby sie jakieś ZMIANY, ponieważ jeżeli tak dalej pójdzie, to rezerwy DUMY POMORZA z hukiem spadną z III ligi. 

Pogoń II Szczecin: Henger - Chouwer, Stańczyk, Krzywicki, Łaźniowski (46 Giec), Kotłowski, Bednarski, Kowalczyk (71 Jałoszyński), Pogorzelczyk, Obst (46 Kurczak), Okuszko, 

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1971

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...