Aktualności

Dawid Kort był jednym z jaśniejszych punktów Pogoni Szczecin w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Oczywiście popełniał błędy, ale kilka razy fenomenalnie dogrywał piłkę do kolegów z zespołu.


W pamięci z pewnością pozostały Wam podania do Piotrowskiego, gdy ten wychodził na czystą pozycję, ale nie opanował piłki, czy dogranie w pole karne na czystą pozycję do Adama Gyurcso, który ostatecznie został zablokowany.

Kort w dwóch ostatnich meczach nie miał zbyt wielu szans ani dla siebie, ani dogrywając do kolegów. W meczu z Lechią był kryty indywidualnie, a w meczu w Gdyni nie prezentował się najlepiej.

W Niecieczy było już inaczej i Kort potrafił dobrze dograć do swoich kolegów, stwarzając im sytuacje strzeleckie. Mecz ten był też małym jubileuszem wychowanka Dumy Pomorza. Spotkanie w Niecieczy było 50. spotkaniem Korta w zespole Portowców. W tym czasie strzelił 10 goli.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3343

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...