Na zakończenie tegorocznych występów w Centralnej Lidze Juniorów Pogoń Szczecin przegrała z Zagłębiem Lubin 1:5. - Trzeba uczciwie powiedzieć, że Zagłębie było zdecydowanie lepsze – powiedział trener Paweł Cretti.

Mecz zaczął się źle dla Portowców. Zagłębie wyszło na prowadzenie już w 5. minucie meczu po rzucie karnym. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Po przerwie zawodnicy Pogoń wyszli mocno zmotywowani na boisko. Przejęli inicjatywę i udało zmniejszyć się dystans do Zagłębia po trafieniu Rafała Maćkowskiego. Podopieczni Pawła Crettiego stwarzali sobie kolejne sytuację do zdobycia bramki, ale zabrakło skuteczności.

- W przerwie porozmawialiśmy sobie po męsku i efekt był widoczny. To był dobry okres naszej gry. Szkoda niewykorzystanych sytuacji i błędów obronie przy stracie gola na 4:1. Dopiero po tej kontrze straciliśmy nadzieję na dobry rezultat. Tego dnia Zagłębie było lepsze o te kilka bramek – podsumował opiekun juniorów straszych.

Pod koniec meczu sędzia podyktował rzut karny dla Zagłębia po zagraniu ręką. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. Pierwszy mecz równiez wygrali Miedziowi. W Szczecinie pokonali Pogoń 4:0.