Pogoń Szczecin zremisowała 1:1 we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem. Bramkę dla Pogoni zdobył Takuya Murayama, dla Śląska Paweł Zieliński.

W pierwszych minutach częściej przy piłce utrzymywali się piłkarze Śląska Wrocław. Pierwszy celny strzał w meczu oddał Flavio Paixao, jednak po jego uderzeniu głową spokojnie interweniował Janukiewicz. Kilka chwil później z rzutu wolnego bramkarza Dumy Pomorza próbował pokonać Sebastian Mila, ale futbolówka po strzale z rzutu wolnego o metr minęła bramkę Portowców. W 33. minucie podopieczni trenera Jana Kociana wyszli na prowadzenie. Takuya Murayama wymienił podanie z Łukaszem Zwolińskim,  następnie wygrał pojedynek z Piotrem Celebanem i płaskim strzałem pokonał Mariusza Pawełka. Po zdobyciu gola granatowo-bordowi coraz częściej przebywali na połowie Śląska. W 42. minucie prowadzenie mógł podwyższyć kapitan Rafał Murawski, jednak jego potężne uderzenie z 25 metrów minimalnie minęło bramkę wrocławian.

Na początku drugiej połowy podopieczni trenera Tadeusza Pawłowskiego wywalczyli rzut rożny. Po stałym fragmencie gry bardzo zakotłowało się w polu karnym Pogoni i do strzału doszedł Dudu Paraiba, ale jego uderzenie pewnie złapał Janukiewicz. Dziewięć minut po przerwie wrocławianie wyrównali. Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Paweł Zieliński i płaskim strzałem przy słupku zdobył bramkę. W 60. minucie ładną akcję skonstruowali piłkarze Śląska, z 16 metrów, z powietrza uderzał Droppa, ale piłka minęła prawy słupek bramki Portowców. Kilka minut później piłkę na połowie gospodarzy odebrał Frączczak, podał do Rudola, który minął dwóch zawodników z Wrocławia, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką Pawełka. Piętnaście minut przed końcem meczu rzut wolny przy polu karnym Pogoni wywalczyli podopieczni trenera Pawłowskiego, ale Dudu Paraiba nie trafił w bramkę Dumy Pomorza. W końcówce meczu zespół trenera Jana Kociana przejął inicjatywę. W 81. minucie ładną akcją popisał się Jakub Bąk, ale strzelił prosto w Pawełka. Dwie minuty później Frączczak dograł wzdłuż bramki do Zwolińskiego, ale ponownie górą był bramkarz gospodarzy. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie.

Śląsk Wrocław – Pogon Szczecin 1:1 (0:1)