Pogoń badała temat pozyskania Daniela Dziwniela z Ruchu Chorzów już latem. Wtedy górę wzięły europejskie puchary w których grał Ruch. Teraz, na pół roku przed końcem kontraktu sytuacja może się odwrócić.
Duży wpływ na transfer mieć może osoba Jana Kociana, który jest obecnie trenerem Pogoni, a za kego kadencji w Ruchu, Dziwniel wypłynął na szerokie wody. Tuż po przejęciu Dumy Pomorza, Jan Kocian mówił, że chciałby pozyskać bocznych defensorów.
- Daniel to ciekawy i dobry zawodnik. Na razie nie chcę niczego mówić, bo żadnych konkretów po prostu nie było - powiedział o potencjalnym tranferze Jan Kocian w rozmowie z Katowickim Sportem.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.