Aktualności

  • Pogoń skróciła wypożyczenie Rudnickiego

Pogoń Szczecin wystosowała dziś pismo do II-ligowego MKS-u Kluczbork z informacją o skróceniu okresu wypożyczenia Krystiana Rudnickiego. Młody bramkarz do Kluczborka trafił latem i pierwotnie jego wypożyczenie trwać miało do końca sezonu.


Według informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie MKS-u, mocno zainteresowany wypożyczeniem młodego bramkarza Dumy Pomorza jest I-ligowy GKS Katowice. Dla Krystiana byłaby to szansa do gry na znacznie wyższym poziomie, w drużynie o uznanej marce.

Rudnicki w Kluczborku rozegrał 18 spotkań. 17 w rozgrywkach II ligi i jedno w Pucharze Polski. Młody bramkarz Pogoni pokonany został tylko 11 razy i aż 10 razy zachował czyste konto.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: MKS Kluczbork/własne
Wyświetleń: 2047
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...