Sympatyków piłki nożnej czeka w lutym duże wydarzenie. W hali sportowo-widowiskowej Arena Szczecin rozegrany zostanie futsalowy mecz pierwszych reprezentacji Polski i Rosji.
Dwumecz Polska - Rosja w futsalu odbędzie się 9 i 10 lutego 2015 roku. W Szczecinie mecz rozegrany zostanie 9 lutego. Rewanż rozegrany zostanie dzień później w Stargardzie Szczecińskim. Każdy mecz rozpocznie się o godz. 19.00
Reprezentacja Rosji należy do światowej czołówki w futsalu. W ostatnich mistrzostwach świata rozgrywanych w 2012 roku w Tajlandii dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała 2:3 z Hiszpanią, która zdobyła wicemistrzowski tytuł.
Z kolei w rozegranych w poprzednim roku w Belgii mistrzostwach Europy, reprezentacja Rosji zdobyła srebrny medal. W finałowym spotkaniu przegrała z Włochami 1:3.
Informacje o biletach
Szczecin
Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony www.abilet.pllub w punktach sprzedaży na terenie Szczecina i Polic:
Szczecin Greland-Tour ul. T. Firlika 19/119 tel. 91 434 51 35
Szczecin 1000 Miast biuro podróży (PKS) pl. Grodnicki 1 tel. 91 489 38 77
Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.
Stargard Szczeciński
Bilety na spotkanie w Stargardzie Szczecińskim można kupić:
- Biuro obiektów sportowych w hali OSiR, ul. Pierwszej Brygady 1
- Hotel 104, ul. Pierwszej Brygady 1
- Pływalnia OSiR, ul. Szczecińska 35
- Kasy Hali OSiR, od ulicy Ceglanej, na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.
Napisz komentarz
Podczas przetwarzania Twojego formularza natrafiliśmy na następujące
błędy:
Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub
zaloguj tutaj.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.