Portowcy pokonali Śląsk 4:1. Po meczu trener Wdowczyk nie krył zadowolenia z wyniku. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi wypowiedziami trenerów.

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska Wrocław): Uważam, że duży wpływ na przebieg meczu miała bramka stracona przed przerwą. Nie można tak stracić gola. Może się zapalić trawa ale wynik trzeba utrzymać. Grodzicki dał się obrócić, trzecia bramka krótki róg. Gratuluję Pogoni. Zdominowali nas i przewyższyli wolą walki. Musimy zapomnieć o tym meczu.

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni Szczecin): Myślę, że nie pozwoliliśmy Śląskowi na wiele. Straciliśmy przypadkową bramkę gdzie przeważaliśmy przez całą pierwszą połowę. Kluczowe znaczenie miało trafienie Adama przed przerwą. Byliśmy dodatkowo zmotywowani aby powalczyć o 3 punkty. Trzeba pochwalić zespół za charakter bo to kolejny mecz gdy przegrywamy i potrafimy wygrać. Mamy bardzo dobry start i czekamy na kolejne mecze.

Autor: Daniel Trzepacz