Aktualności

Przez ostatnie dwa miesiące Pogoń Szczecin wyprzedawała bilety na swoje mecze co do ostatniego miejsca. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę może być inaczej.


Trudno dziwić się wyprzedanym biletom w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, bo w Szczecinie przyszło nam gościć czołową trójkę PKO BP Ekstraklasy z poprzedniego sezonu - Legię, Lecha i Raków. Stadion wyprzedany został także na mecz z Jagiellonią, która jest jedną z rewelacji obecnego sezonu i od samego początku znajduje się w ścisłym czubie tabeli.

Teraz przed Pogonią domowy mecz ze Stalą Mielec i frekwencja pewnie będzie solidna, ale raczej trudno dziś myśleć o klubowym komunikacie z hasłem "sold out". Do meczu ze Stalą pozostało jeszcze kilka dni. Dzienny przyrost sprzedanych wejściówek nie jest jednak tak wysoki jak przy okazji poprzednich meczów, obecnie uprawnionych do wejścia jest około 13 500 kibiców. We wtorek rano w klubowym systemie dostępnych jest jeszcze około 2500 biletów, a ta liczba zwiększy się w czwartek, gdy do puli wrócą wejściówki zwrócone przez SKPS i klubowych partnerów. Specjalnej mobilizacji nie widać też na profilach kibiców Stali Mielec w mediach społecznościowych. W kwietniu przyjechali oni do Szczecina pociągiem specjalnym, a dziś trudno odszukać informacje o zapisach na spotkanie w Szczecinie.

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, jest zimno i deszczowo w trakcie ostatnich dni. To też pewnie nie wpływa pozytywnie na decyzję o zakupie wejściówek na sobotnie spotkanie. Dodatkowo Stal Mielec nie jest klubem, który wśród kibiców Pogoni Szczecin wywoływałby dodatkowe emocje. Jakiej ostatecznie Waszym zdaniem możemy spodziewać się frekwencji w sobotę?

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3663

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...