Aktualności

  • Dawid Rezaeian w Błękitnych Stargard

Dawid Rezaeian jest kolejnym piłkarzem, który po wielu latach spędzonych w drużynach Pogoni, odchodzi z klubu. Piłkarz związał się umową z Błękitnymi Stargard.


23-letni boczny obrońca trafił do Pogoni z Akademii Lecha lata temu. Z drużynami Dumy Pomorza walczył w Centralnej Lidze Juniorów w której zdobył Mistrzostwo Polski, w UEFA Youth League czy w trzecioligowych rezerwach. Grał też na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn.

Boczny defensor wiele razy był blisko pierwszego zespołu, jeździł na obozy przygotowawcze, jednak ostatecznie nie doczekał się debiutu w pierwszym zespole. W trzecioligowych rezerwach rozegrał ponad 70 spotkań.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2385

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.