Aktualności

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dziś ogłoszony zostanie transfer definitywny Kamila Drygasa z Pogoni Szczecin do Miedzi Legnica.


Jak informuje portal Weszlo.com, Kamil Drygas we wtorek wieczorem stawił się w Legnicy, gdzie dziś ma sfinalizować swoje przenosiny do klubu z Legnicy. Pomocnik Pogoni ma podpisać umowę na 3,5 roku, a sam transfer ma być dla Miedzi rekordowym.

Drygas zawodnikiem Pogoni Szczecin stał się blisko siedem lat temu, kiedy to przeniósł się do Szczecina z Zawiszy Bydgoszcz latem 2016 roku. W tym czasie w barwach Pogoni rozegrał 193 oficjalne mecze w których strzelił 39 goli. Drygas przez lata był jednym z najważniejszych zawodników Dumy Pomorza. Latem przedłużył swój wygasający kontrakt, ale jesienią pełnił w zespole Jensa Gustafssona jedynie rolę rezerwowego.

Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie transferu.

WIĘCEJ O KULISACH TRANSFERU MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5438

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...