Aktualności

  • Festyn dla dzieci przed meczem z Górnikiem

Przez całą rundę wiosenną dziewczyny z grupy Ragazze di Pogoń robiły co mogły, by mecze Dumy Pomorza były jeszcze ciekawszym wydarzeniem dla dzieci. Teraz, czas na finał!


Przed Pogonią wyjazdowy mecz ze Stalą Mielec, ale zaraz po nim Portowcy zagrają ostatni mecz sezonu z Górnikiem Zabrze. To doskonała okazja aby przyjść na stadion wcześniej i wziąć udział w festynie dla dzieci - Akademia Pana Gryfusa!

Festyn odbędzie się na parkingu stadionowym przed wejściami na trybunę B przed meczem z Górnikiem. Atrakcje dostępne będą już od godziny 13:30. Co dokładnie?

- dmuchańce
- malowanie twarzy
- konkursy z nagrodami
- gry i zabawy
- bańki i wiele innych atrakcji

Odbędzie się także podsumowanie akcji z pieczątkami, które dzieci zbierały przez całą rundę wiosenną!

Wydarzenie organizowane jest przez Ragazze di Pogoń we wsparciu SKPS Portowcy i Kibice Razem Pogoń Szczecin.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „バジン I. AKФpEm PANA महव्ज FESTYN DLA DZIECI dmuchańce malowanie twarzy KIEDY? 25.05.2024 od 13:30 konkursy z nagrodami gry i zabawy bańkii i wiele innych atrakcji GDZIE? Stadion, parking przed bramkami na sektor B PODSUMOWANIE AKCJI Z PIECZĄTKAMI! Tedasny f/ /Portowcy.SKPS SKPS f /Ragazze Pogon f KRPS1948”

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1109

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...