Aktualności

Ku naszej wielkiej radości na portowym pokładzie witamy firmę Siemaszko, która dołącza do projektu Biznesowej Dumy Pomorza. Bez wątpienia razem jesteśmy jeszcze silniejsi! - informuje Pogoń Szczecin.


Firma Siemaszko prowadzi działalność na rynku deweloperskim od 1994 roku. Receptą na sukces było wypracowanie sobie opinii przedsiębiorstwa godnego zaufania, które za punkt honoru stawia realizację potrzeb klientów w najlepszy możliwy sposób. Najwyższy standard kreowanych inwestycji zapewnia wysoko wykwalifikowana, doświadczona i dbająca o swój rozwój kadra, w tym najlepsi specjaliści branżowi.

Firma Siemaszko wybudowała ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych na nowych osiedlach. Nasz Partner przywiązuje dużą wagę do starannego doboru lokalizacji, tak by każdy mógł odnaleźć w danej ofercie miejsca, w których rzeczywiście chciałby mieszkać. Istotna jest w tym także kwestia dbałości o bezpieczeństwo wszelkich procesów budowlanych. Inwestycje są realizowane na własnych, nieobciążonych kredytem gruntach. Jako pierwszy deweloper w Szczecinie firma zadbała o rachunek powierniczy. Deweloper sprawuje opiekę nad zrealizowanymi inwestycjami jako ich zarządca.

Firma jest laureatem wielu nagród. Zdobyła tytuł "Lidera Polskiego Budownictwa 2015", przyznawany przez Radę Programową Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki". Została również wyróżniona, jako jedyne przedsiębiorstwo ze Szczecina, prestiżowym godłem "Jakość Roku 2014". Kapituła największego w Polsce konkursu promującego przedsiębiorstwa, dla których wysoka jakość produktów stanowi priorytet, przyznała certyfikat w kategorii "usługa". Siemaszko było również trzykrotnie nagradzone w konkursie "Orły Polskiego Budownictwa", które odbywa się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Nasz Partner jest także laureatem "Diamentu Forbesa", przyznawanego najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorcom.

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Lesławem Siemaszko, prezesem zarządu firmy Siemaszko.

Od kiedy kibicuje Pan Pogoni Szczecin?

Moja historia z piłką nożną trwa od najmłodszych lat. Zamiłowanie do sportu zaszczepił we mnie mój tato. Już jako 7-letni chłopiec chodziłem z nim na stadion, kibicować naszej lokalnej drużynie – Pogoni Szczecin. Do dziś z zapałem śledzę wyniki rozgrywek i wciąż wiele radości sprawia mi kibicowanie Pogoni z trybun Stadionu Miejskiego. Teraz to ja, jako ojciec, występuję w roli propagatora naszego ulubionego klubu i staram się przekazać młodszemu pokoleniu tę pasję. Mam nadzieję, że skutecznie.

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?

Misją naszej firmy od początku jej powstania jest wspieranie Szczecina i regionu. Jako lokalni patrioci cieszymy się, że poza współtworzeniem architektury tego miejsca, możemy również w znaczącym stopniu angażować się w rozwój kultury i sportu. Z tego względu idea BDP jest nam bardzo bliska. Chcemy łączyć siły z innymi świadomymi lokalnymi markami i wspólnie budować przyjazną przestrzeń. Wierzymy, że razem mamy większą moc.

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?

Z naszych usług może skorzystać każdy, kto poszukuje wyjątkowego miejsca na mapie Szczecina. Wszelkich zainteresowanych naszą bogatą ofertą mieszkaniową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową www.siemaszko.pl lub drogą telefoniczną oraz mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze największe atuty?

Z pewnością jest to wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Na rynku szczecińskim działamy od 1994 roku. Wybudowaliśmy ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych. Budujemy solidnie i terminowo, czym zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów. Wielu z nich nabyło u nas nie tylko swoje pierwsze mieszkanie, ale też kolejne nieruchomości. Pod nasze inwestycje staramy się wyszukiwać wyłącznie najlepsze lokalizacje. Ciągły rozwój i innowacyjne podejście do budownictwa pozwalają nam wprowadzać na rynek bogatą i wyróżniającą się ofertę. Najlepszym tego przykładem jest Nowa Przystań - nasza najnowsza inwestycja powstająca nad Odrą.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2889

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...