Aktualności

  • Futsal: "Zero-czwórka" słabsza od Clearexu

Aż 10 bramek obejrzeli kibice zgromadzeni w Netto Arenie na meczu Pogoni '04 Szczecin z Clearexem Chorzów. O dwie bramki lepsi okazali się niestety goście i to oni wrócą do domu z kompletem punktów.


Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była w bardzo szalonym tempie. Nie minęło jeszcze 120 sekund, a na tablicy wyników mieliśmy już 1:1. Najpierw na listę strzelców wpisał się Karol Czyszek, a chwilę później wyrównał Sebastian Leszczak. Pogoń następnie jeszcze dwukrotnie wychodziła na prowadzenie za sprawą bramek Konrada Prawuckiego czy Oleksandra Hirki, ale zawodnicy Clearexu zawsze byli w stanie szybko doprowadzić do remisu. Koniec końców "zero-czwórka" na przerwę schodziła przy wyniku 3:3, więc kibice zgromadzeni w Netto Arenie na pewno nie mogli narzekać.

Na początku drugiej połowy mieliśmy 15 sekund, które wstrząsnęły gospodarzami. Głównym bohaterem był Krzysztof Salisz, który w krótkim odstępie czasu dwukrotnie pokonał Daniela Szklarza i wyprowadził Clearex Chorzów na bezpieczne prowadzenie. Po tych dwóch trafieniach na boiskach oglądaliśmy niemały chaos. Na środku parkietu pojawiło się bardzo dużo miejsca i akcje przenosiły się z jednej strony na drugą w bardzo szybkim tempie. Na 5 minut przed końcem obydwie drużyny popełniły po ostatnim swoim dozwolonym faulu, więc emocje dodatkowo wzrosły. Portowcy wycofali też bramkarza i postawili wszystko na jedną kartę, aby zdobyć w sobotni wieczór chociaż jeden punkt. Na efekt nie musieliśmy długo czekać, ponieważ bramkę kontaktową zdobył Mateusz Gepert. Podopieczni Romana Smirnova walczyli do końca, jednak na kilkadziesiąt sekund przed końcem stracili piłkę i bramkę z ponad połowy boiska zdobył Vadym Ivanov. To trafienie przypieczętowało porażkę gospodarzy i to Clearex będzie wracał do domu w dobrych humorach oraz z bagażem trzech punktów.

Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów 4:6

1:0 Karol Czyszek 1:28
1:1 Sebastian Leszczak 1:42
2:1 Konrad Prawucki 6:18
2:2 Sebastian Leszczak 7:36
3:2 Oleksandr Hirka 11:08
3:3 Mariusz Seget 14:44
3:4 Krzysztof Salisz 24:08
3:5 Krzysztof Salisz 24:27
4:5 Mateusz Gepert 37:00
4:6 Vadym Ivanov 39:41

Pogoń '04 Szczecin: Roman Kondiukh, Andrzej Sobieraj, Karol Czyszek, Mateusz Jakubiak, Konrad Prawucki, Bartosz Przygórzewski, Daniel Czepielewski, Daniel Szklarz, Oleksandr Hirka, Mateusz Gepert, Oskar Czajkowski, Sebastian Chrzczon, Daniel Maćkiewicz, Mateusz Wilkosz.

Clearex Chorzów: Tomasz Golly, Mikołaj Zastawnik, Mariusz Seget, Krzysztof Salisz, Maciej Mizgajski, Szymon Łuszek, Robert Switoń, Adam Wędzony, Sebastian Leszczak, Rafał Krzyśka , Vadym Ivanov, Patryk Puzio.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Łukasz Lubkowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 1728
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...