Aktualności

  • Goal.pl: Superkomputer wskazał mistrza, pucharowiczów i spadkowiczów

Analizę ostatnich kolejek PKO Ekstraklasy w obecnym sezonie przeprowadził superkomputer BETSiE. Na jej podstawie stworzona została końcowa tabela. 


Wyniki tej analizy są bardzo optymistyczne dla fanów Jagiellonii Białystok, która w ostatnich meczach ma jeszcze powiększyć przewagę nad resztą stawki i zapewnił sobie mistrzowski tytuł. Miejsca premiowane grą w pucharach miałyby zająć Śląsk i Lech. Kolejorzowi zagrozić mogą jednak Pogoń Szczecin i Górnik Zabrze.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu znamy jednego spadkowicza – ŁKS Łódź. W najbliższy weekend prawdopodobnie dołączy do niego Ruch Chorzów. Do końca sezonu może się natomiast toczyć walka o uniknięcie spadku z 16. miejsca w tabeli. Według BETSiE górą z rywalizacji z Koroną Kielce wyjdzie Puszcza Niepołomice i w kolejnym sezonie nadal będzie grać w Ekstraklasie.

Według wyliczeń BETSiE Pogoń ma największe szanse na zajęcie czwartego miejsca w ligowej tabeli na koniec sezonu. To jednak tylko wyliczenia, a wszystko co najważniejsze, rozegra się na boisku.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: goal.pl
Wyświetleń: 14568

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...