Jose Pozo podczas wtorkowego treningu doznał zerwania ścięgna Achillesa. Jak informuje doktor Bartosz Paprota, w związku z tym urazem Hiszpan w ciągu najbliższych dni przejdzie operację.
- Podczas wtorkowego treningu Jose doznał urazu łydki i zerwania ścięgna Achillesa. Natychmiast wykonaliśmy badania obrazowe, które potwierdziły tę diagnozę - mówi szef sztabu medycznego Dumy Pomorza. - Właściwym leczeniem w takiej sytuacji jest leczenie operacyjne. Okres rehabilitacji i dojścia do pełnej sprawności w przypadku takiego urazu wynosi od sześciu do ośmiu miesięcy - zdradza doktor Paprota.
Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia, Jose!
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.