Aktualności

  • Kacper Kostorz od wtorku będzie trenował z Pogonią

Kacper Kostorz wrócił do Szczecina i od wtorku będzie trenował z zespołem Pogoni Szczecin. Taką informację podał kilka dni temu serwis PogonOnLine.pl, a potwierdził ją trener Robert Kolendowicz.


- Kacper Kostorz przyjechał do Szczecina w niedzielę. Przeszedł badania, dziś trenuje indywidualnie, a od jutra będzie trenował z zespołem. Ja się cieszę, bo to jakościowy piłkarz i fajny członek zespołu. Ja go pamiętam z dobrych rzeczy, które dla nas robił. Wcześniej nie miał wiele minut, ale w moim odczuciu rozwinął się przez ostatnie dwa lata. To inny profil "dziewiątki", niż ta, którą posiadamy i cieszę się z nami będzie trenował i kto wie? Zobaczymy, co się wydarzy i jaki scenariusz napisze życie. Wiem, że szuka dla siebie opcji w innych krajach, ale zobaczymy, może zostanie z nami. Będzie trenował, a my zrobimy wszystko, aby się dobrze przygotował do sezonu - powiedział szkoleniowiec Pogoni w łączeniu z Kanałem Sportowym.

W poprzednim sezonie 25-latek przebywał na wypożyczeniu w szeregach holenderskiego NAC Breda. Na obczyźnie zdobył jednak raptem trzy bramki w 24 ligowych występach, czym nie przekonał do siebie władz przedstawiciela tamtejszej Eredivisie, które po upływie okresu w ramach transferu czasowego nie zdecydowały się na wykupienie go z macierzystego klubu.

Wydawało się zatem, że napastnik rozpocznie letni okres przygotowawczy z pierwszym zespołem Portowców lub jeszcze wcześniej znajdzie sobie nowy klub. Tymczasem w kolejnych tygodniach słuch po nim zaginął. 

Kostorz nie wznowił treningów z drużyną Pogoni. Nie został również uwzględniony w kadrze na zgrupowanie w Opalenicy, co kazało sądzić, że w stolicy województwa zachodniopomorskiego nie ma już czego szukać. Dlaczego dołączy do zespołu teraz?

- Pewnie nie wszystko udało się w kontekście transferowym. Wiem, że były jakieś opcje. Też żałuję, że dopiero teraz, ale jest z nami i od jutra będzie z nami trenował - dodał Kolendowicz.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5475

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...