 
                                Klub Bokserski SKB Spartakus dziękuje i proponuje akcję "Kibicu wrzuć piątaka na dzieciaka" - czytamy w tekście, który otrzymaliśmy od Siwego.
Na wstępie pięknie dziękuję Panu Danielowi Trzepaczowi i stronie pogonsportnet.pl za wielkie serce i wsparcie. Dziękuję wszystkim kibicom dobrego serca za każdą złotówkę przekazaną na klub. Ogólnie dzięki dobrym ludziom w klubie aktualnie dzieje się dobrze. Będzie nowy sprzęt będzie remony choć brakuje nam jeszcze trochę do celu jaki sobie założył klub.
Jesteśmy coraz bliżej i każde 5 złotych przybliża nas do celu. W ilości siła, a jest nas tu wielu, najwięcej w Polsce jeżeli chodzi o strony kibicowskie. Pokażmy moc i zakończmy tą zbiórkę dochodząc do celu. Mamy aktualnie 11 tysięcy, a cel to 20 tysięcy! Myślę że damy radę!
Widząc te dzieci pełne energi z uśmiechem na twarzy, jestem dumny że można w tych czasach pomóc charytatywnie tym, którzy mają ciężko w codziennym życiu.
Pozdrawiam całą brać kibicowską, kłaniam się nisko,
Siwy
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.