Aktualności

  • Kluby ze Słowenii spoglądają w kierunku Zahovicia?

Nadal nie wiadomo jaka przyszłość stoi przed Luką Zahoviciem. Piłkarz ma jeszcze ważny przez rok kontrakt z Pogonią Szczecin, ale często wspomina się, że zawodnik wkrótce zmieni otoczenie.


W poniedziałek napastnik stawił się w Szczecinie i wraz z zespołem przechodził badania. Na wtorkowy trening jednak nie wyszedł. Powód? Trening indywidualny.

W ostatnich tygodniach mówiło się, że piłkarzem bardzo mocno interesuje się Motor Lublin. W ostatnich dniach tamtejsze źródła donosiły, że temat jest bliski finalizacji. Klub z Lublina we wtorek poinformował o zatrudnieniu nowego dyrektora sportowego i być może ruch ten nabierze tempa.

W ostatnich dniach w słoweńskiej prasie pojawiły się także informacje, że zawodnikiem interesuje się NK Celje. To mistrz kraju, który tytuł zdobył z trzynastoma punktami przewagi nad Mariborem, czyli byłym klubem Zahovicia. Temat wydaje się być jednak trudny do realizacji z jednego prostego powodu - kluby w Słowenii nie są w stanie płacić takich wynagrodzeń jak te w Polsce.

Przyszłość piłkarza powinna wyjaśnić się w ciągu najbliższych dni.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2785

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...