W niedzielę na obiektach Pogoni Szczecin odbyły się specjalne rozgrywki zorganizowane przez Oldbojów Pogoni Szczecin, których celem było wsparcie byłego zawodnika Dumy Pomorza Andrzeja Miązka.
Miązek był obecny na tym wydarzeniu. Przez kolegów został uhonorowany medalem i prezentem z okazji urodzin, które obchodził w maju. W trakcie imprezy udało się zebrać 10 400 złotych, które zostało przekazane najbliższym Andrzeja na wsparcie jego codziennego życia.
Andrzej Miązek nie krył wzruszenia z pomocy byłych kolegów z boiska. Po części piłkarskiej była okazja do wspólnego obejrzenia meczu Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa.
JEŚLI CHCESZ WESPRZEĆ ANDRZEJA DOWOLNĄ WPŁATĄ, KLIKNIJ TUTAJ!
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.