Aktualności

  • Komplet kibiców obejrzy mecz w Łodzi?

Jest duże prawdopodobieństwo, że sobotni mecz Pogoni Szczecin z Widzewem obejrzy w Łodzi komplet widzów.


Kibice Dumy Pomorza wykorzystali maksymalną możliwą pulę biletów. Łącznie w "Sercu Łodzi" dopingować naszych piłkarzy będzie grupa ponad 900 kibiców, którzy dotrą na miejsce pociągiem specjanym.

Pełne będą też trybuny gospodarzy. Dziś wchodząc na serwis sprzedaży biletów klubu z Łodzi, możemy zauważyć, że liczba dostępnych miejsc wolnych wynosi "0". Fani Widzewa słyną z tego, że wykupują maksymalną ilość karnetów na mecze swojego zespołu. Na rundę wiosenną sprzedano ich 16 145 sztuk.

Teraz kibice Widzewa, którzy wiedzą, że nie będą mogli przyjść na mecz z Pogonią, zachęcani są do zwalniania swoich miejsc. Jak widać jednak w systemie, póki co wolnych biletów nie widać.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3454

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...