Aktualności

  • Kuba Bochniarz podpisał profesjonalny kontrakt z Pogonią

Do Pogoni Szczecin dołącza Kuba Bochniarz. Bramkarz reprezentacji Polski do lat 15 podpisał z Dumą Pomorza profesjonalny kontrakt. Umowa obowiązywać będzie przez 2 lata, z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.


Bramkarz urodził się 5 marca 2009 roku i jest wychowankiem klubu Mineralni Krynica Zdrój. W sezonie 2023/24 przebywał na wypożyczeniu w Zagłębiu Lubin. W tym czasie zadebiutował w reprezentacji Polski do lat 15, w której dotąd rozegrał sześć spotkań.

- Kuba z pewnością jest bardzo dobrze rokującym zawodnikiem – mówi dyrektor pionu sportowego Pogoni Szczecin Dariusz Adamczuk. – Już teraz mogę zdradzić, że znajdzie się wśród golkiperów, którzy rozpoczną przygotowania z I drużyną i pojadą na obóz do Opalenicy. Obecnie mamy w kadrze dwóch bardzo dobrych i doświadczonych bramkarzy i wiemy, że Kuba będzie przy nich uczył się i rozwijał, by później móc rywalizować o miejsce między słupkami.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 5310

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...