Aktualności

7 kwietnia Rafał Kurzawa ostatni raz wybiegł na boisko w ligowym meczu z Lechem rozgrywanym w Poznaniu. Nabawił się tam urazu, który wykluczył go z dalszej części sezonu. Piłkarz jednak wrócił do zdrowia i rozpoczął treningi z zespołem.


- Jeszcze pół roku temu część kibiców wypowiadała się o Rafale Kurzawie w znacznie inny sposób. Teraz zauważają, jak dużą stratą jest dla nas jego kontuzja. To dla nas wyjątkowy piłkarz. Jest mi bardzo przykro, że nie będzie go z nami. Jest zawsze jednym z tych, których wystawiam najchętniej - mówił Gustafsson zaraz po tym, gdy okazało się, że Kurzawa nabawił się kontuzji.

Piłkarza ominęły kluczowe mecze w PKO BP Ekstraklasie i finał Fortuna Pucharu Polski w Warszawie. Jak potoczyłyby się losy drużyny, gdyby zawodnik był wciąż dostępny dla trenera? Tego nigdy się nie dowiemy.

Faktem jest, że ten ostatni sezon był najlepszym w wykonaniu doświadczonego pomocnika od momentu przyjścia do Pogoni. Fakt powrotu do zdrowia i treningów więc cieszy, bo Kurzawa urósł do rangi piłkarza bez którego trudno wyobrazić sobie zespół Gustafssona.

"Kurzi" przeszedł okres leczenia naderwanego więzadła pobocznego w kolanie i we wtorek pierwszy raz od dwóch miesięcy uczestniczył w treningu piłkarskim z zespołem.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1463

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...