Aktualności

  • Łęgowski: Piłka nie chciała wpaść do bramki

Mateusz Łęgowski rozpoczął sobotni mecz z Koroną w wyjściowym składzie. Co do powiedzenia miał zaraz po zakończeniu spotkania?


- Bardzo dużo sytuacji i duży niedosyt dla nas, sztabu i kibiców. Chcemy u siebie zawsze wygrywać i myślę, że stworzyliśmy sobie dużo sytuacji. Do tego były analizy VAR i ta piłka nie chciała dziś wpaść do bramki - mówił po meczu Mateusz Łęgowski. - Wiadomo, my patrzymy na to z innej perspektywy i dla nas tej ręki nie było, spalonego też nie widzieliśmy <śmiech>. Niestety albo i stety w dzisiejszych czasach jest VAR i nic nie powinno umykać sędziom, chociaż ostatnie mecze pokazują, że błędy mimo to się zdarzają.

Środkowy pomocnik raz był bardzo blisko tego, aby cieszyć się z gola, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki.

- Oddałem strzał, z mojej perspektywy myślałem, że ta piłka jeszcze szybciej spadnie za bramkarza, ale koniec końców trafiła w poprzeczkę. Jest duży niedosyt związany z tą sytuacją, ale i z przebiegiem całego meczu, bo byliśmy dużo lepszym zespołem i powinniśmy wygrać - opowiada dalej wychowanek Dumy Pomorza. - Mieliśmy sporo podań w pole karne, Luka Zahović był blisko by zamknąć akcję. Tego końcowego wykończenia w tej finalnej fazie akcji zabrakło. Może gdzieś też tego szczęścia zabrakło. Przeanalizujemy to jak najszybciej i wyciągniemy odpowiednie wnioski.

Mateusz Łęgowski nie spędzi najbliższych dni z zespołem. Piłkarz wyjedzie na zgrupowanie kadry młodzieżowej.

- Zawsze bardzo się cieszę z powołań. Gra z orzełkiem na piersi to jest zawsze coś bardzo wyjątkowego i ja się z tego bardzo cieszę - dodał "Łęgi".

tekst alternatywny

Autor: Dominik Markiewicz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1289

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...