Aktualności

  • Licytujemy dla 16-miesięcznego Janka!

Jako serwis PogonSportNet.pl często wspieramy rożnego rodzaju akcje, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym. Tym razem to ja zwracam się do Was z prośbą o pomoc.


Janek, 16-miesięczny syn mojego kuzyna uległ wypadkowi. W lipcu, w trakcie zabawy Janek upadł na podłogę uderzając o nią tyłem głowy. Wiadomo, pojawił się płacz, ale po chwili na rękach matki zaczął tracić przytomność i przestał oddychać. Reanimacja i oczekiwanie na karetkę. W szpitalu okazało się, że w główce Janka pękł tętniak. Potrzebny był drastyczny zabieg kraniektomii. Po dwóch tygodniach Janek został powoli wybudzony.

Janek to silny chłopiec i zawsze robi na przekór wszystkim. Tak stało się i tym razem. Mimo obaw lekarzy zaczął  oddychać sam i daje radę bez żadnej pomocy. Niestety po urazie mózgu i niedotlenieniu  pozostał w stanie wegetatywnym. Mimo to walczy dalej! Z pomocą rehabilitacji udało się poprawić jego stan, rusza rączkami i nóżkami, kręci głową, utrzymuje swoje ciało na przedramionach, czasem wodzi wzrokiem za ludźmi gdy do niego mówią, a czasem skupia wzrok na interesujących go przedmiotach, zaczyna przełykać ssać. 

Teraz walczymy o to aby się obudził z tego długiego snu w jaki zapadł po wypadku. Walka trwa i będzie trwać bardzo długo.

Gdy napisałem o tym na Twitterze z pomocą ruszyła rodzina Pogoni Szczecin. Najpierw kibice zaczęli wpłacać środki i przekazywać rzeczy na licytację. Odezwali się też przedstawiciele klubu. Od Dariusza Adamczuka otrzymaliśmy Jubileuszową koszulkę 70-lecia, a od rzecznika prasowego Krzysztofa Uflanda - koszulkę meczową i książkę wydaną z okazji 70-lecia z autografami autorów.

Dziś przeznaczam te rzeczy na licytacje, a cały zysk przekażę rodzicom Janka.

WIĘCEJ O JANKU PRZECZYTACIE TUTAJ!

LICYTACJA KOSZULKI MECZOWEJ Z AUTOGRAFAMI

LICYTACJA KOSZULKI JUBILEUSZOWEJ

LICYTACJA KSIĄŻKI

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2747

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...