Aktualności

Wisła Kraków przygotowuje się do inaguracyjnego meczu z Pogonią. Pod wodzą byłego trenera Pogoni, Dariusza Wdowczyka, w końcówce ubiegłego sezonu odżył Patryk Małecki, były zawodnik Dumy Pomorza.


Już od kilku gier sparingowych Wisła szykuje się do gry w nowym ustawieniu. Na Pogoń wyjdą najprawdopodobniej trójką obrońców. Nową rolę, jak pisze Przegląd Sportowy, ma pełnić Patryk Małecki. Skrzydłowy ma teraz częściej grać bliżej środka boiska.

Nasza gra w sparingach jeszcze nie oddaje tego, co będziemy chcieli pokazać w lidze, bo uczymy się róznych ustawiń taktycznych - twierdzi Małecki. - Nie ukrywam, że za nami trudne tygodnie. Nie przypominam sobie, kedy ostatnio tak ciężko trenowałem podczas przygotowań. Bardzo chciałbym, aby liga już się zaczęła, bo treningi są monotonne, każdy jest zmęczony. Dlatego nasza dyspozycja w sparingach nie wyglądała najlepiej. To jednak nie jest ważne, bo wierzę, że już do pierwszego spotkania przystąpimy optymalnie przygotowani.

Były klub, z którym Małecki zmierzy się na inagurację nie wywołuje dodatkowych emocji.

- Dla mnie Pogoń to normalny klub. Fajnie, że spędziłem tam dwa lata. I tyle. Nie mam żadnych sentymentów. Podchodzę do tego spotkania jak do każdego innego - powiedział dla Przeglądu Sportowego Patryk Małecki.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Przegląd Sportowy
Wyświetleń: 7974

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...