Aktualności

  • Mata: Dziękuję klubowi, kolegom i kibicom Pogoni

Pewnym jest, że Luis Mata przejdzie z Pogoni Szczecin do Zagłębia Lubin. Kluby jeszcze tego nie potwierdziły, ale zawodnik podziękował już na swoim Instagramie klubowi, kolegom i kibicom Pogoni Szczecin.


- Dziękuję Pogoni Szczecin! 2,5 roku w Waszych barwach razem z kolegami i dwa razy z rzędu zajęliśmy trzecie miejsce. To pierwsze takie wydarzenie w historii klubu! Klub i miasto Szczecin zawsze będę wspominał wspaniałymi wspomnienieniami i wspaniałymi ludźmi. Chcę podziękować wszystkim moim kolego z drużyny i całej strukturze klubu za sposób w jaki zawsze traktowali mnie osobiście i zawodowo. Oczywiście dziękuję też wszystkim kibicom Pogoni, którzy każdego dnia z wielką pasją wspierają klub. Jesteście wyjątkowymi kibicami i czynicie ten klu wyjątkowy! Portowcy, to był zaszczyt grać dla tego klubu, któremu życzę wszystkiego najlepszego! - napisał Luis Mata.

tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4561

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...