Aktualności

Przed wyjazdem Pogoni Szczecin na obóz w Turcji mówiło się, że Kamil Drygas może opuścić Pogoń Szczecin i wzmocnić trzecioligową Wieczystą Kraków. Po obozie plotki dotyczące Drygasa znów wzmagają się na sile i tym razem chodzi o Miedź Legnica.


Jako pierwszy o zainteresowaniu Miedzi poinformował współpracownik Przeglądu Sportowego Karol Bugajski. Dziś informacje te potwierdził komentator stacji Canal+ Michał Mitrut.

- Coraz więcej wskazuje na to, że Kamil Drygas dołączy do Miedzi Legnica. Byłby to bardzo dobry ruch dla obu stron i zarazem kolejny "defensywny" transfer beniaminka. Chyba najlepsza opcja dla tego piłkarza, zważywszy na to jak wygląda konkurencja w środku pola w Pogoni Szczecin - napisał na Twitterze Mitrut i dodał - Najprawdopodniej temat zostanie zamknięty w środę. Do tego czasu jest niewielkie ryzyko że piłkarz się wycofa. Moim zdaniem Drygas idealnie by się nadawał do współpracy z Chucą. Zaryzykowałbym tezę, że Miedź wzmocniona Niewulisem i Drygasem utrzyma się w Ekstraklasie.

W poniedziałek Kamil Drygas trenował z zespołem Pogoni Szczecin, który przygotowuje się do meczu z Widzewem Łódź. Pozostaje nam poczekać kilka dni aby sprawdzić, czy pojawiające się plotki będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7789

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...