Aktualności

  • Plan Pogoni na przerwę reprezentacyjną

Przed nami przerwa na mecze reprezentacji narodowych. Jak ten czas spędzać będą Portowcy? Pełny plan zdradził na piątkowej konferencji prasowej trener Maciej Skorża.


- W poniedziałek, po powrocie z Niecieczy, zespół ma zaplanowany trening regeneracyjny. Wtorek i środa będą dniami wolnymi. Zajęcia zaczynamy w czwartek. Tego dnia i w piątek trenować będziemy dwa razy. W sobotę rozegramy grę kontrolną z Osadnikiem Myślibórz, a w niedzielę odbędzie się trening regeneracyjny - mówił trener Dumy Pomorza.

Po pierwszym tygodniu przygotowań przyjdzie czas na mikrocykl, który przygotowywać będzie drużynę do meczu z Lechem Poznań, który odbędzie się 10 września w Szczecinie.

- W drugim tygodniu tylko poniedziałek będzie dniem wolnym. Od wtorku rozpoczniemy przygotowania do meczu z Lechem Poznań - dodał Skorża.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4151

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...