Aktualności

  • #POGLPO: 3732 kibiców ma bilet

Na 5 dni przed meczem domowym Pogoni Szczecin z Lechem Poznań uprawnionych do wejścia jest 3732 kibiców (stan na g. 8.30). Do soboty, czyli do dnia meczu, będziemy publikować raporty frekwencyjne.


Wejściówki sprzedają się szybciej niż zazwyczaj. Dotychczas taką liczbę sprzedanych biletów osiągaliśmy na 1-2 dni przed pojedynkiem. Od piątku liczba uprawnionych wzrosła o 187.

Spotkanie rozpocznie się 27 października (sobota) o godzinie 20.30. Bilety możecie nabywać w punktach stacjonarnych (wyrobicie tu także kartę kibica) oraz w opcji online. W regionie funkcjonują także punkty zewnętrzne sprzedaży biletów, które współpracują z klubem. Pełną listę punktów znajdziecie - TUTAJ, opcję online natomiast - TUTAJ.

W dniu meczu wejściówki dostępne będą także w kasach biletowych za budynkiem klubowym przy Karłowicza 28. Kasy są zamknięte w tygodniu.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 2321
Tu podaj tekst alternatywny


Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...