Aktualności

  • Pogoń dziękuje kibicom za obecność na wtorkowym meczu

Dokładnie 7187 kibiców oglądało z trybun mecz 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. I chociaż była to najniższa frekwencja w historii nowego stadionu w Szczecinie, bardzo dziękujemy Wam za obecność! Każdy z Was pomógł drużynie w tym ważnym spotkaniu, dającym ostatecznie awans do ćwierćfinału rozgrywek - czytamy na stronie klubu.


Nienajlepsze wyniki w ostatnich spotkaniach, mecz w dniu pracującym już o g. 18, niesprzyjająca pogoda – to wszystko nie zniechęciło Was do przyjścia na stadion. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z kibiców po prostu nie mogło dotrzeć na stadion – ze względu na obowiązki zawodowe i domowe, czy dystans dzielący miejsce zamieszkania od stadionu. Tym bardziej dziękujemy każdemu, kto w ten mroźny wieczór wspierał zespół z trybun.

Choć na stadionie było nas tym razem mniej niż zwykle, udało się wytworzyć świetną atmosferę, która niosła drużynę i pomogła jej w trudniejszym momencie. To wszystko za sprawą „Młyna”, który – podobnie jak drużyna na boisku – dał z siebie wszystko na trybunach.

Już w piątek, 8 grudnia, po raz ostatni spotkamy się w tym roku na stadionie podczas zmagań o punkty. Liczymy, że tego dnia także będziecie z nami na trybunach i pomożecie drużynie zwyciężyć z Wartą Poznań.

Dziękujemy za wtorek i do zobaczenia w piątek na stadionie!

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 3817

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...