Aktualności

Po meczu z Jagiellonią wiemy, że żaden z piłkarzy w spotkaniu z Legią nie będzie musiał pauzować za kartki. Poszerzyło się jednak grono zagrożonych pauzą.


Już od dłuższego czasu z trzema żółtymi kartkami na koncie gra Adam Gyurcso. Od 14. spotkan udaje mu się jednak tej czwartej kartki unikać i wciąż jest do dyspozycji Kazmierza Moskala. Przed meczem z Jagiellonią był jedynym "zagrożonym". Tym razem jest ich już więcej.

Do tego grona dołączył David Niepsuj. Boczny obrońca mimo, że niedawno dołączył do zespołu po kontuzji ma na swoim koncie już trzy żółte kartoniki. Taki sam wynik ma na swoim koncie Spas Delev, który w Białymstoku również zobaczył swoją trzecią żółtą kartkę. Czwartym w tym gronie po meczu z Jagą jest Mateusz Matras.

Pauz kartkowych nie będzie też w zespole Legii Warszawa. Przed meczem z Wisłą Kraków w zespole było dwóch zagrożonych. Jednak Jędrzejczyk i Hlousek nie otrzymali kartek, a do ich grona dołączył Thibault Moulin.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3033

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...