Aktualności

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zajęli się tematem transparentu, który zawisł w trakcie meczu Pogoni Szczecin z Puszczą Niepołomice. Kibicom grożą kary.


Podczas meczu z ligowego z Puszczą w miniony poniedziałek pojawił się transparent z napisem:Wstyd K****! Po kilkunastu minutach został zdjęty i zastąpiony innym, już bez wulgaryzmów. Fani Portowców wyrazili swoją dezaprobatę rzucając również pampersy na boisko, co miało oznaczać, że piłkarze podczas finału w Warszawie nie udźwignęli presji meczu. Okazuje się, że autorom napisu z wulgarnym słowem grozi kara i zajęła się nimi policja. Zostali już nawet zidentyfikowani.

– Szczecińscy policjanci w związku z wywieszeniem obraźliwego banneru z wulgarnymi napisem bezpośrednio, jeszcze w czasie trwania imprezy sportowej, zabezpieczyli monitoring rejestrujący to zdarzenie, ustalili sprawców. Są to młodzi mężczyźni w wieku 20, 23 i 30 lat, poniosą odpowiedzialność za ten czy – poinformował portal Szczeciner.pl, powołując się na oficera prasowego KMP w Szczecinie, Annę Gembalę. Młodzi ludzie mogą odpowiadać za swój czyn, zgodnie zgodnie z art. 141 KW. - Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany – stanowi wymieniony artykuł Kodeksu Wykroczeń.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 18934

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...