Aktualności

- Futbol bywa dziwny. Pierwsza połowa była z naszej strony bardzo dobra. Zdaję sobie sprawę z tego, że w tej części gry Cracovia miała więcej lepszych sytuacji, ale na boisku to my wyglądaliśmy lepiej. Byłem zadowolony z naszej postawy w I połowy - powiedział po meczu z Cracovią trener Jens Gustafsson.


Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin: 

- Futbol bywa dziwny. Pierwsza połowa była z naszej strony bardzo dobra. Zdaję sobie sprawę z tego, że w tej części gry Cracovia miała więcej lepszych sytuacji, ale na boisku to my wyglądaliśmy lepiej. Byłem zadowolony z naszej postawy w I połowy. 

Po zmianie stron gra zrobiła się bardziej otwarta i troszeczkę straciliśmy kontrolę nad przebiegiem meczu. Pomimo tego uważam, że i tak byliśmy drużyną, która była bliżej tego, by przechylić mecz na swoją stronę.  

Strzeliliśmy bramkę, ale szybko po tym straciliśmy i to nie było dla nas satysfakcjonujące. Wyglądaliśmy lepiej niż w kilku meczach tej rundy i to pokazuje, że idziemy w dobrą stronę, rozwijamy się i bierzemy naukę z poprzednich spotkań. 

Oczywiście chcemy wygrywać i tylko wtedy będziemy w pełni usatysfakcjonowani. Ale też widzimy elementy, które na boisku funkcjonowały nieco lepiej i te, które wciąż musimy poprawiać. 

Odpowiedź na pytanie z prośbą o podsumowanie pierwszych 10 meczów:

- Zgadzam się, że 10 kolejek to dobry moment na pewne podsumowania. Jeśli chodzi o punkty, byłbym zadowolony, jeśli wygralibyśmy dziś i utrzymalibyśmy średnią ponad 2 punktów na mecz. 

Patrząc na samą grę, wiemy jakie popełnialiśmy błędy i z tej perspektywy moglibyśmy punktować lepiej. Nie możemy być w pełni zadowoleni. 

Część rzeczy robimy dobrze, inne musimy poprawiać i nad tym będziemy pracować w przerwie na reprezentację. 

Jacek Zieliński, trener Cracovii:

- Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Pogoń to bardzo mocny zespół. Wiedzieliśmy, że posiadanie piłki będzie pod jej dyktando. Do pewnego momentu graliśmy bardzo dobrze taktycznie. Pod naszą bramką były może dwie okazje przeciwnika, ale to my mieliśmy klarowne okazje. Powinniśmy objąć prowadzenie, ale tak się nie stało. Później, po stałym fragmencie gry i błędzie, straciliśmy gola. Na szczęście zespół dobrze zareagował i tym bardziej fajnie, że po akcji, którą trenowaliśmy. Szanujemy ten punkt.   

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 5670

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...