Aktualności

  • Ponad 7 000 kibiców z wejściówką na sparing z Kotwicą

Powoli zbliżamy się do startu nowego sezonu, a przed nim do meczu z Kotwicą Kołobrzeg, który będzie ostatnim testem przed początkiem PKO BP Ekstraklasy. Swoją wejściówkę na to wydarzenie ma już 7 037 fanów. Dane udostępnia serwis ilunapogon.pl.


Przypomnijmy: mecz kontrolny odbędzie się w sobotę, 13 lipca, o g. 16.00 na stadionie im. Floriana Krygiera. Maksymalnie spotkanie z trybun będzie mogło obejrzeć 9566 kibiców. 

Każdego, kto zamierza oglądać mecz z trybun (również osoby posiadające karnet), zapraszamy do odbioru darmowego biletu poprzez system On-Line albo w kasach. Pozostałe zasady dystrybucji są identyczne, jak podczas domowych meczów oficjalnych Dumy Pomorza (by odebrać wejściówkę, niezbędne jest aktywne konto w systemie bilety.pogonszczecin.pl). W jednej transakcji kibic może odebrać maksymalnie 10 bezpłatnych biletów (do każdej musi być przypisany nr PESEL kibica).

Dystrybucja wejściówek prowadzona będzie według poniższego schematu:

I etap: dostępne sektory A4-A7 (do poziomu ok. 3000 miejsc)
II etap: dostępne pozostałe sektory na trybunie A (do poziomu ok. 6900 miejsc)
III etap: dostępne sektory B1-B4 (do poziomu 9566).

Dystrybucja miejsc parkingowych zostanie uruchomiona w przyszłym tygodniu. 

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5737

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...