Aktualności

Pogoń Szczecin ponownie potwierdza bardzo dobrą formę i wygrała z Legią w Szczecinie 2:1. Piłkarze Dumy Pomorza ponownie przebiegli większy dystans od swoich rywali..


Pogoń przebiegła 119,30 kilometra. Rywale natomiast - 116,69km kilometra. Legioniści zanotowali za to więcej sprintów. Mieli ich na swoim koncie po meczu aż 104, a zawodnicy Dumy Pomorza 77.

Jeśli chodzi o wyniki indywidualne to najdłuższy dystans przebył Adam Buksa (12,05 kilometra). W zespole rywali najlepszym wynikiem pochwalić się może Sebastian Szymański (11,97 kilometra). Najwięcej sprintów w Pogoni zanotował Matynia (14), a w Legii Hlousek (22).

Najwyższą prędkość w trakcie meczu w zespole Runjaica zmierzono Delevowi. Jego wynik to 31,73 km/h. W Legii najwyższą prędkością może pochwalić się Michał Kucharczyk 33,40km/h.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Marcel Kozłowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 3639

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...