Aktualności

  • Przed nami finałowa część jesieni

W poniedziałek piłkarze Pogoni Szczecin wrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do meczu ze Stalą Mielec, którym rozpoczną ostatnią serię jesiennego grania.


Na poniedziałkowych zajęciach nie będzie jeszcze reprezentantów poza Mariuszem Fornalczykiem. Oni będą wracać do zespołu po zakończeniu zgrupowań swoich kadr narodowych w trakcie tygodnia.

Co przed Pogonią przed końcem 2023 roku? Zaczynamy od meczu ze Stalą Mielec i w tym pojedynku Portowcy będą wyraźnym faworytem do zwycięstwa. Następnie czeka nas wyjazd do Zabrza, które Portowcom nie kojarzy się najlepiej. Od lat zawodnikom Pogoni trudno o wygraną z Górnikiem na jego terenie.

Po powrocie z Zabrza Portowcy zagrają u siebie z... Górnikiem Zabrze. Tym razem będzie to mecz w ramach 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Następnie domowa potyczka z Wartą Poznań i ostatni w tym roku wyjazd - do Łodzi na mecz z Widzewem.

Ligowe granie zawodnicy Pogoni Szczecin zakończą tydzień przed Wigilią. Następnie rozjadą się na kilkanaście dni urlopów, a w Szczecinie stawią się w pierwszej części stycznia i rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. W planach jest także obóz w Turcji.

Finałowa część jesieni da nam odpowiedź na to, o co walczyć będzie Pogoń wiosną. Jeśli będzie punktować tak regularnie jak przez ostatnie dwa miesiące, to z pewnością będzie w ligowej czołowce. Miejsca na stratę punktów już nie ma. Jeśli chcemy emocji wiosną potrzebujemy zwycięstw i awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski.

MECZE POGONI DO KOŃCA ROKU 2023

25 listopada (sobota), godzina 17:30: Pogoń Szczecin - Stal Mielec
1 grudnia (piątek), godzina 20:30: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
5 grudnia (wtorek), godzina 18:00: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Fortuna Puchar Polski)
8 grudnia (piątek), godzina 20:30: Pogoń Szczecin - Warta Poznań
16 grudnia (sobota), godzina 17:30: Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2565

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...