Aktualności

  • Rokuszewski: Pogoń trenowała najlżej ze wszystkich

Przygotowania Pogoni Szczecin i innych klubów PKO BP Ekstraklasy dobiegają końca. Portowcy wiedzą, że początek wiosny będzie kluczowy dla zespołu i układu sił w PKO BP Ekstraklasie.


W programie "Ekstraklasa wraca" wyemitowanym przez stację Canal+ ciekawą rzecz o przygotowaniach Portowców do rundy wiosennej zdradził Mateusz Rokuszewski, jeden z komentatorów meczów najwyższej klasy rozgrywkowej.

- W ramach ciekawostki mogę powiedzieć, że wszystkie osoby z którymi rozmawiałem, a śledziły one przygotowania klubów na miejscu w Turcji, podkreślają jedno - Pogoń trenowała najlżej ze wszystkich. Nie wiem czy to będzie oznaczało świetny początek rundy, a później ewentualne problemy w kwietniu czy maju. Zawsze Orest Lenczyk powtarzał, że kto jest w formie w lutym czy w marcu to ma problem, bo później tej pary może zabraknąć w końcówce sezonu. To jest jednak rzecz, która jest bardzo mocno potwierdzona, że Pogoń trenowała najlżej ze wszystkich klubów, które były w Turcji - powiedział Mateusz Rokuszewski.

Wszystkie opinie i analizy zweryfikują jednak wyniki. Pierwsze dopiszemy do tabeli już w ten weekend.

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5008

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...