Aktualności

Chorwackie media donoszą, że Dante Stipica, bramkarz Pogoni Szczecin znalazł się na celowniku Sampdorii Genua.


Stipica do Pogoni Szczecin trafił przed startem obecnego sezonu po roku spędzonym na ławce CSKA Sofia. Zawodnik z miejsca stał się kluczowym piłkarzem Dumy Pomorza i ulubieńcem fanów.

28-letni bramkarz w tym sezonie zagrał w 16. meczach PKO Ekstraklasy w których wpuścił tylko 13 goli. Siedem razy zachował czyste konto i wybrany został najlepszym piłkarzem pierwszej serii gier Ekstraklasy.

Sampdoria po 13 meczach w Serie A ma na swoim koncie 12 punktów i zajmuje 16. pozycję. Wszystko wskazuje na to, że klub czeka walka o utrzymanie w rozgrywkach. Szkoleniowcem zespołu jest słynny Claudio Ranieri.

To pierwsze plotki transferowe dotyczące bramkarza Pogoni Szczecin i należy traktować je z dystansem. Nie może jednak dziwić fakt, że duże kluby zaczęły zwracać uwagę na golkipera Dumy Pomorza.

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9227

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.