Aktualności

  • Świat piłki dyskutuje o Jarku i Robinie

Dziś królem internetu nie jest już Adam Frączczak jedzący wafelka, ale materiał który zaprezentowaliśmy Wam wczoraj z Jarkiem Fojutem i Robinem, chłopakiem z zespołem Downa w roli głównej.


Dziś film ten zaprezentowany został w większości dużych serwisów internetowych a zachowanie obrońcy Pogoni Szczecin komentowały znane osobistości naszej rodzimej piłki.

- Każdy miał, bądź ma swoich idoli. Moim już nie jest Messi tylko jest nim Jarosław Fojut! - napisał na swoim Twitterze zawodnik Lechii Gdańsk, Sebastian Mila dołączając do wpisu materiał wideo.

- Jarek Fojut - fantastyczna, szlachetna postawa. Wspaniały przykład - takie słowa przeczytać możemy na Twitterze Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

- Szacunek Jarek! - krótko napisał bramkarz FC Freiburg, Rafał Gikiewicz.

- Fantastyczny Materiał. J. Fojut to klasa ekstra również poza boiskiem - ocenił Prezes spółki Ekstraklasa SA Dariusz Marzec.

- Jarosław Fojut i Robin - SZACUNEK coś wspaniałego - napisał wychowanek Pogoni i gwiazda kadry narodowej, Kamil Grosicki.

To tylko kilka przykładów ocen z jakimi spotkał się piłkarz Pogoni za swoje zachowanie. Życzylibyśmy sobie aby takie postawy prezentowane były przez piłkarzy Dumy Pomorza i dawały przykład innym, nie tylko piłkarzom ale i kibicom. Dla wszystkich, którzy wczoraj nie mieli okazji obejrzeć materiału o Jarku i Robinie, zachęcamy do poświęcenia kilku minut na obejrzenie wideo poniżej! Warto!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 11978

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...