Aktualności

  • Świetna zabawa w "Rodzinnym Porcie Kibica" przed meczem z Górnikiem!

W kolejnym domowym meczu nowego sezonu Portowcy zmierzą się przy Twardowskiego z Górnikiem Zabrze. Dwie godziny przed startem tego spotkania na terenie naszego obiektu dostępny będzie wyjątkowo napakowany atrakcjami "Rodzinny Port Kibica"!


"Rodzinny Port Kibica" to projekt, który od początku sezonu 2024/25 współrganizujemy z marką Berlin Döner Kebap. Dzięki niemu kibice mogą świetnie bawić się na terenie Stadionu im. Floriana Krygiera już przed rozpoczęciem rywalizacji piłkarskiej.

W niedzielę "Rodzinny Port Kibica" będzie dla Was dostępny od g. 15:30. Strefa będzie tradycyjnie zlokalizowana na terenie parkingu od strony ul. Witkiewicza, w okolicach sektorów rodzinnych (A1, A2). Czeka w niej na Was moc atrakcji, a w tym: 

  • zabawy z chustą animacyjną;
  • zabawy sensoryczne;
  • tatuaże i skręcanie balonów;
  • warsztaty taneczne;
  • warsztaty o polskim folklorze;
  • pokazy taneczne;
  • tatuaże brokatowe;
  • bańki mydlane;
  • dmuchańce.

Dodatkowo do Waszej dyspozycji tradycyjnie będą cornhole, piłkarzyki czy punkty z malowaniem twarzy. Dawkę sportowego wysiłku zafundują najmłodszym trenerzy z Pogoń Szczecin Football Schools. 

Do zobaczenia przy Twardowskiego w niedzielę o g. 15:30!

tekst alternatywny

DOŁĄCZ DO NAS NA WHATSAPP! KLIKNIJ TUTAJ!

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 706

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...