Piłkarze Pogoni Szczecin przygotowują się do meczu z Rakowem Częstochowa na własnych obiektach. Jak wygląda sytuacja obu klubów pod względem kartek przed bezpośrednim starciem?
Spotkanie Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa rozegrane zostanie w sobotę wieczorem. Ani trener Robert Kolendowicz, ani trener Marek Papszun nie muszą rezygnować z żadnego ze swoich zawodników ze względu na nadmierną liczbę żółtych kartek.
W Pogoni wciąż spore jest grono zawodników zagrożonych przymusową przerwą. Żółta kartka w meczu z Rakowem oznaczać będzie przymusową pauzę w rywalizacji z Puszczą dla Valentina Cojocaru, Kamila Grosickiego, Olafa Korczakowskiego, Danijela Loncara i Adriana Przyborka.
Uwaga!
Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.